özgürlügün son noktası Standart gençlik

PortalliAnasayfaGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

_virüss_ ün ilginç yaşantısından kısa kısa günler:D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_VİRÜSS_
Astsubay Başçavuş
Astsubay Başçavuş

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: _virüss_ ün ilginç yaşantısından kısa kısa günler:D   Salı 15 Ocak 2008, 21:51

böle bi başlık koydum çünkü artık çok bunaldım hani bazen oluryaaa yeter yaaa bıktım artık herkesten herşeyden nefret ediyorum dedğin an işte bugün o günlerden biriydi hanii olur yaaa elinden hiç bişi gelmez sabır dersin tutarsın içinde sonra patlarsın bi şekilde bende işte öle patladım bugün Sad gerçekten çok üzgünüm yanımda olan canlarıma çok tşk yaaa onların hakkını asla ödeyemem benim kahrımı çekip duruyolar gariplerim Smile artık neyin doğru neyin yanlış anlamıyorum be günlük hatamı yapıyorum doğrumu bilmiyorum.
dün bi arkım çok kötü durumdaydı çok acı çekiyodu ama ona yardım edemedim keşke bi yardımım dokunsaydı belki bu kadar üzülmezdim iilik yaptıkça rahatldığımı hissediyom.neyse ben gene destan yazdım günlük ii geceler canımmmm
Kullanıcı profilini gör
_VİRÜSS_
Astsubay Başçavuş
Astsubay Başçavuş

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _virüss_ ün ilginç yaşantısından kısa kısa günler:D   Paz 20 Ocak 2008, 15:33

uzun zamandan beri yazmıyodum sanırım sana özlemişim seni oofffff günlük bugün gene deneme olduk ve benim kötü geçtiii inş gene onuncu olmayız Very Happy aramızda kalında hep sonuncu oluyorum Smile ama ben napim dinardakiler çok zekiiii.
yaaa biliyomusun bi arkım gidiceğini söleyip duruyo aslında inanmıyorum ama bazen o kadar çok inandırıyoki bende inanıyom
onada diyorum sana inanmıyorum die ama bilmiyorum ama bana sözü var beni bırakıp bi yere gidemez eğer öle bişi yaparsa o onu asla affetmem Mad Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
_VİRÜSS_
Astsubay Başçavuş
Astsubay Başçavuş

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _virüss_ ün ilginç yaşantısından kısa kısa günler:D   Çarş. 23 Ocak 2008, 23:14

bugün harika bi gündü çok güzeldi asla unutamicağım günlerden biriydi bütün arklarıma çok tşk ederim böle güzel bi gün yaşattıkları için günlük Smile çok yorulmuşum ama değerdi yorulmaya yine olsa yine yaparım offff yarın herhalde okula gidemicem annem izin vermiyo gitmeme yaaa neyse hayırlısı hadii canım ii akşamlar kib günlük Very Happy
Kullanıcı profilini gör

_virüss_ ün ilginç yaşantısından kısa kısa günler:D
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tomakinler - Kolbasti
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm