özgürlügün son noktası Standart gençlik

PortalliAnasayfaGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

_KoLeRa_'nın Günlüğü...!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Paz 13 Ocak 2008, 20:54

Mrb günlük uzun zamandır süren mutsuz hallerim biraz olsun bitti sayılır.. artık gülmeye başladım biraz olsun.. bugün idare ederdi işte yaa her zaman ki gibi sıradan bi hafta sonunun pazar günüydü.. yarın okul var edep açıklanabilir Sad benim kötü geçmişti.. napcam bilmiom yaa off.. nyse takıntı olmucam fzla herşeyin mutlaka bi çözümü vardır dimi.. evt evt mutlaka vardır yaa.. inş bütün bu sorunlar yavaş yavaşta olsa çözülecek... sonra görüşürüz bye...!!
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Ptsi 14 Ocak 2008, 20:36

Mrb bugün de sıradan bi gündü.. çok fzla bişey olmadı.. sabah kalk okula git gel falan filan geçti işte.. okulda da pek bişey yapmadım yaa genelde müzik dinledim biraz test çözdüm daha doğrusu çalışdım ve oturdum durdum hep.. Smile Eskisinden biraz daa iyiyim sanki test çözmeye falan başladım Smile eskiden de çözüodum ama bu kadr kendimi çözmek için kasmıodum... yavaş yavaş öss moduna girioz.. girmem gerekio zaten geç bile kaldım aslında.. bu dönem taktir fln alamasamda umarım dier dönem alırım yaa... bu kdr tembel olmamam gerekio pöfff Sad canım hiçbişey yapmak istemio yaa.. hep uyusam uyusam fln ne güzel olur.. Wink şimdi de bilgsyrı kapatıp ders çalışmam lazım ooo saat 7 buçuğu bile geçmiş yaa... nyse bu günlük bu kdr yeterli başka zaman daha fzla zaman geçiririz.. görüşürüz bye...!!
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Salı 15 Ocak 2008, 20:06

Mrb... bugn kötüydü yaa Sad ingilizceden düşük aldım :'( hiç beklemiodm yaa şok oldum resmen Sad ama napabilirim elimden bişey gelmez iş işten geçti artık... Kırk yılda bi 5 düşürelim şu ingilizceyi dedik ama olmadı nasip deilmiş... inş ikinci dönem olur yaaa.... offfffff moralim çok bozuk yaa dün tamda düzeldim derken bugün daha başka şeyler oldu yine kötüym :S umarım yarın bugünden daha iyi olur... mutlu olmak istiorum artık yaa.. bitsin şu mutsuz hallerim... zaten haftaya karne alınca yine kötü olcam şimdilerde bari mutlu olayımm dimi ama.. bugün bu anlatıklarımın dışında pek bişey olmadı... haa bi de fatime ağladı ama çabuk geçti iyi gibi şimdii... günler ne çabuk geçio yaa bugün de bitti hemencecik... yarın öbür gün derken yine haftasonu gelck pöf... şu 2 haftadır hiç dersaneye gtmk içimdn gelmio yaa.. daha doğrusu hiçbişy yapmak içimden gelmio... depresyona mı giriom yoksa yaa ne bu böyle Razz :S aman depresyona fln girmek istemiom şimdi ben girerim çıkamam.. kalırım öyle Smile espri bi yana.. gerçkten bu günlerde bişeyler oluo bana yaa... eskiden kendimi hiç böyle hissetmezdim... nyse anlatcak şimdilik bişey yok... görüşürüz bye...!!

En son tarafından Çarş. 16 Ocak 2008, 20:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Çarş. 16 Ocak 2008, 20:20

Mrb... bugün yine güneş doğdu ve battı.. her güzel gün gibi (bnm için olmasa da) bugünde geçti.... Bugn iyiydi yine de yaa matraktı eğlenceliydi... bni mutlu eden yine bikaç belirli arkdşlarımdı.. dierleriyle yine her zmn ki gibi kötüydü... bnde mi bi sorun var yaa neden iyi geçinemioruz ki.. aslında öyle her dediklerine alınacak, kızacak birisi de deilim ama yine de anlaşamıoruz işte... bn aslında hepsiyle iyi geçinmek istiorum sonuçta gün glcek ayrılcaz.. arıcaz birbirimizden, özlicez bu günleri.. ama olmuo işte iyi olmuo hiç bi zaman aramız... aslında her zaman deil yaa bazen an gelio sadece 10 dk ama sadece 10-15 dk iyi olabilioz :S Sad hep düşündüm neden die ama bi türlü nedenini bulamıyrum.. demekki hep böyle sürcek gitcek dedim sonra... oluruna bıraktım her zaman ki ve herşeydeki gibi.... görüşürüz bye...!!
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Paz 20 Ocak 2008, 00:22

Mrb.. bugün yeni bişey daha öğrendim.. kimseye değerinden fazla değer vermemem gerektiğini... Önceden de bazılarının yaptığı gibi bugünde en iyi arkadşlarımdn birisi beni şaşırttı.. zaten son günlerde bnu farkediodum.. nyse yaa umrumda bile deil artık.. kim naparsa yapsın.. ilerideki günlere bakarım,arkamdakileri unutarak... Karne almamıza 6 gün var.. bakalım nasıl bişey Very Happy iyi gelmeyeceği kesin gibi de.. en azından kötü olmasın dimi... ortalarda olmak her zaman iyidir.. kötüye bakınca Wink nyse yaa anlatcak bişey yok şimdilik.. görüşürüz bye..!!
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Perş. 24 Ocak 2008, 22:52

Mrb dört günlük bi kısa aradan sonra tekrar birlikteyiz ne mutlu... Razz Wink Dün süprdi yaa ne güzel arkdşlarla eğlndik fln... okulu kırdık.. :S Wink derslere giremedik ama başka zmn artık ne diyelim Very Happy yarın karne alcaz -- bakalım nasıı bişy olcakk !) bugnde güzeldi yaa... okulda saz şöleni vardı... bşka da bişey olmadı zaten.. nyse yarın güzel haberlerle buluşmak dileğiyle bye...!!
Kullanıcı profilini gör
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: _KoLeRa_'nın Günlüğü...!!   Cuma 25 Ocak 2008, 19:28

Sad Mrb günlük...bugün cumaydı.. karneyi de aldık.. idare eder işte.. tekrar okula gitmeme koca bi 15 gün var.. nasıl geçecek bende bilmiyorum... hiç bi fikrim-planımda yok.. seçkin gidio.. gitmiş bile hatta.. vedalaşamadık da.. okulun neşe kaynağıydı yaa... Sad Sad millet ne güzel tatil die sevinio ben ona bile sevinemiyorum yaa... offf arkdaşlardan ayrılmak grçekten zor yaa.. hele şu son hafta bu kdr eğlenceli ve güzel geçmişken.. ayrılmak ne kötü yaa... ineklicem sanırım tatilde... :S öss yaklaşıo her geçen gün off off Sad iyi değerlendirmem gerekio bu koca 15 günü... bakalım neler yapabilcem.. derim şöyle böyle yapcam die ama bi türlü gerçekleşmez :S nyse bu kdr yeterli.. grşrz sonra bye...!! Sad Sad
Kullanıcı profilini gör

_KoLeRa_'nın Günlüğü...!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası