özgürlügün son noktası Standart gençlik

PortalliAnasayfaGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Seni hala cok seviyorum haketmeyen insan ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_KoLeRa_
Korgeneral
Korgeneral

tecrübe :
50 / 10050 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Seni hala cok seviyorum haketmeyen insan ...   C.tesi 08 Ara. 2007, 20:11

Bazen sevmek insanın kalbini çok acıtırmış, oysa seni ilk sevdiğimde hiç böyle olacağını düşünmemiştim.. nasıl güzel bakmıştın bana, hala gözlerimin önünde o tatlı bakışlar.. sana hep güzel gözlüm derdim, sende bana daha bi güzel bakardın sanki...

Ağladığımda gözyaşlarımı silip yapma yalvarırım içim acıdı derdin.. sonra beni gözlerimden öpüp bi daha görürsem bende ağlarım derdin bak.. şimdi hiç olmadığı kadar kalbim yanıyor içim daha çok acıyor hergün daha bi kötü oluyorum hadi gel şimdi sil göz yaşlarımı öp eskisi gibi sarıl bana hadi yalvarırım...!!

Nerdesin şimdi benim en yakın arkadaşımla mutlu musun..?? peki benim sana baktığım gibi bakıyor mu sana.. üstüne titriyor mu.. böyle çook içinden ''aşkımmm'' diyor mu sana.. sen üzüldüğünde o da üzülüyor mu.. her aradığında sevgiyle açıyor mu telefonu.. sana kalbinden sarılıyor mu seni öperken mutlu mu.. sana birşey olacak diye hergün gözünün içine bakıyor mu.. sen hasta olduğunda zorla hastahaneye götürüp sensiz yaşayamam diye ağlıyor mu.. hangisini yapıyor???

Hatırlıyor musun sana ilk defa seni seviyorum bitmeyecek rüyamsın demiştim.. ve onu söylerken sende bana böyle konuşma sonra üzülmeyelim demiştin.. bende ben kendimden eminim sana sormak lazım demiştim.. sen de bana sarılmıştın.. bak ben hala kendimden eminim herşeye rağmen, bana yaptıklarına rağmen hala bi telefonunu bana aşkım demeni ben hala bekliyorum ama sen yoksun... ? seni o kadar çok sevmiştim ki kendimi unutmuştum ben hayatımı da unutmuştum sen nasıl bi insansın yaa neden böylesin ya neden çıktım karşına neden
Allahım onu al kalbimden yalvarırım
Seni hala çok seviyorum haketmeyen insan.....
Kullanıcı profilini gör
geleceğin psikoloğu
Acemi Er
Acemi Er

Kadın
Job/hobbies : öğrenci
Humor : neşeli
tecrübe :
0 / 1000 / 100

Tecrübe puanı
Tecrübe puanı:
50/50  (50/50)

MesajKonu: Geri: Seni hala cok seviyorum haketmeyen insan ...   Paz 06 Tem. 2008, 14:48

çok müthiş bi mektup sanki yaa çok güzel bişey sğl paylaştğn içn
Kullanıcı profilini gör http://www.altiligrup.somee.com

Seni hala cok seviyorum haketmeyen insan ...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gözyaşında manevî bir sır var, insan ağlayarak rahatlar